Відбулося засідання експертної ради з ПТО

11 вересня 2013 року відбулося засідання експертної ради з професійно-технічної освіти з ліцензування та атестації професійно-технічних навчальних закладів при Акредитаційній комісії України.
За поданням Львівської обласної державної адміністрації Експертна рада ухвалила оновлений склад регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів у Львівської області.
На засідання експертної ради розглядалися питання щодо атестації професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій, надання ліцензій на провадження освітньої діяльності з професійно-технічної освіти, а також питання анулювання ліцензій за заявами навчальних закладів.

Експертна рада запропонувала Акредитаційній комісії відкласти окремі справи у зв’язку з застарілими дозвільними документами, недостатнім кадровим забезпеченням, невідповідними реєстраційними документами тощо. 
На засіданні також піднімались загальні питання щодо: проекту Закону України «Про професійно-технічну освіту», критеріїв оцінювання діяльності професійно-технічних навчальних закладів, доцільності запровадження окремих професій в окремих навчальних закладах, особливостей профільного навчання учнів старшої школи та їх подальшого навчання у ПТНЗ.

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: