Засідання Акредитаційної комісії, протокол № 106

27 вересня 2013 року відбулося засідання Акредитаційної комісії, під час якого розглядалися питання акредитації напрямів підготовки і спеціальностей, надання ліцензій на підготовку за певними освітньо-кваліфікаційними рівнями, на підвищення кваліфікації (розширення профілю), спеціалізації, на підготовку  фахівців за програмами іноземних навчальних закладів, на провадження освітньої діяльності з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України та іноземних громадян, підготовки іноземних громадян за акредитованими напрямами (спеціальностями), змін ліцензованих обсягів у вищих навчальних закладах України.

Окрім того, Акредитаційною комісією обговорювалися результати планової вибіркової перевірки Приватного вищого навчального закладу Товариства сприяння обороні України „Коростенський технічний коледж”, яку здійснила  Державна інспекція навчальних закладів України.
Рішення Акредитаційної комісії від 27 вересня 2013 року затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 03.10.2013 р. № 2648-л.

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: