Засідання Акредитаційної комісії, протокол № 110

Чергове засідання Акредитаційної комісії відбулося 08 липня 2014 року. Були розглянуті питання щодо акредитації та ліцензування напрямів підготовки (спеціальностей) у вищих навчальних закладах; атестації та ліцензування у професійно-технічних навчальних закладах; акредитації за певним статусом (рівнем) вищих навчальних закладів; зміни ліцензованих обсягів; встановлення нового строку дії ліцензій; внесення змін до персонального складу окремих експертних рад.

Заслухано результати позапланової вибіркової перевірки Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва». 

Ухвалено рішення про припинення з 2015 року прийому на навчання до всіх без винятку навчально-консультаційних пунктів та навчально-консультаційних центрів (НКП/НКЦ), а також припинення навчання у них студентів II−V курсів. Протягом 2014/2015 навчального року всім керівникам ВНЗ, у структурі яких є НКЦ/НКП, забезпечити вирішення питання продовження навчання студентів, які навчаються у НКЦ/НКП, у базовому підрозділі ВНЗ або переведення їх до інших навчальних закладів. НКП/НКЦ, які у 2014/2015 навчальному році повинні проходити акредитацію, проходитимуть її в установленому порядку.

 

 

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: