Засідання Акредитаційної комісії, протокол № 113

Під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта 25 листопада 2014 року відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні були розглянуті питання та ухвалені рішення щодо ліцензування напрямів підготовки (спеціальностей) у вищих навчальних закладах; підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України, іноземців та осіб без громадянства, підготовки (перепідготовки) іноземців та осіб без громадянства за напрямами (спеціальностями),  післядипломної освіти (спеціалізації, розширення профілю (підвищення кваліфікації), акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії ліцензій та сертифікатів про акредитацію, зміни ліцензованих обсягів; питання щодо ліцензування та атестації у сфері професійно-технічної освіти.

Рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України позбавлено ліцензії Приватний вищий навчальний заклад «Київський університет культури» та його структурні підрозділи за фактом подання недостовірної інформації.  Акредитаційна комісія рекомендувала МОН передати документи Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури» до Генеральної прокуратури України.

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: