Засідання Акредитаційної комісії, протокол № 117

30 червня 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні розглянуті питання та ухвалені рішення щодо ліцензування напрямів підготовки (спеціальностей) у вищих навчальних закладах; підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України, іноземців та осіб без громадянства, підготовки (перепідготовки) іноземців та осіб без громадянства за напрямами (спеціальностями), післядипломної освіти (спеціалізації, розширення профілю (підвищення кваліфікації), акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії ліцензій та сертифікатів про акредитацію, зміни ліцензованих обсягів; ліцензування та акредитація підготовки фахівців з військових напрямів та спеціальностей та ліцензування військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу; питання щодо ліцензування та атестації у сфері професійно-технічної освіти.

Ухвалено рішення щодо анулювання ліцензій для: Ялтинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету; Ужгородського факультету менеджменту і бізнесу Київського університету культури; Ужгородського коледжу Київського університету культури; Криворізької філії  Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет». А також, для шести навчально-консультаційних центрів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та трьох навчально-консультаційних пунктів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Державною інспекцією навчальних закладів представлено результати позапланових вибіркових виїзних перевірок: Приватного вищого навчального закладу «Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва», Васильківського коледжу Національного авіаційного університету, відокремленого підрозділу у м. Мелітополь Приватного вищого навчального закладу «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій», Приватного вищого навчального закладу «Академія рекреаційних технологій і права» (м. Луцьк).

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: