Засідання Акредитаційної комісії, протокол № 118

24 липня 2015 року відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні розглянуті питання та ухвалені рішення щодо ліцензування напрямів підготовки (спеціальностей) у вищих навчальних закладах; підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України, іноземців та осіб без громадянства, підготовки (перепідготовки) іноземців та осіб без громадянства за напрямами (спеціальностями), післядипломної освіти (спеціалізації, розширення профілю (підвищення кваліфікації), акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії ліцензій та сертифікатів про акредитацію, зміни ліцензованих обсягів; ліцензування та акредитація підготовки фахівців з військових напрямів та спеціальностей та ліцензування військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу; питання щодо ліцензування та атестації у сфері професійно-технічної освіти.

Розглянуто і затверджено питання щодо збільшення ліцензованого обсягу через започаткування заочної форми навчання відповідно до поданих заяв навчальних закладів.

Державною інспекцією навчальних закладів України надано інформацію про результати позапланової вибіркової виїзної перевірки Приватного вищого навчального закладу «Академія рекреаційних технологій і права» (м. Луцьк).

Від початку 2015 року прийнято рішення про анулювання ліцензій 52 структурним підрозділам вищих навчальних закладів з подальшим їх закриттям та 11 ліцензій на  провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти. 

З протоколом №118 засідання Акредитаційної комісії можна ознайомитись за посиланням http://ak.gov.ua/protokolu-zasidanj

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: