Засідання Акредитаційної комісії, протокол № 124


  02 березня 2017 року під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні розглянуті питання та ухвалені рішення щодо:  акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії сертифікатів про акредитацію, продовження та переоформлення сертифікатів про акредитацію напрямів підготовки, спеціальностей тимчасово переміщених вищих навчальних закладів на період проведення антитерористичної операції, анулювання сертифікатів про акредитацію напрямів підготовки, спеціальностей навчальним закладам, розташованим на тимчасово непідконтрольних органам державної влади України.

Окремо на засіданні Акредитаційної комісії було винесено питання щодо результатів роботи апеляційної комісії про розгляд апеляції Товариства з обмеженою відповідальністю «Бердянський університет менеджменту і бізнесу». Рішенням Акредитаційної комісії зазначеному закладові відмовлено в акредитації спеціальностей та в  продовженні строку дії сертифіката про акредитацію підготовки бакалаврів на строк дії сертифіката про акредитацію підготовки магістрів.

З урахуванням результатів обговорення на засіданні Акредитаційної комісії низці навчальних закладів відмовлено в продовженні строку дії сертифікатів про акредитацію підготовки спеціалістів (бакалаврів) на строк дії сертифікатів про акредитацію підготовки магістрів з таких причин: 1) термін дії сертифіката закінчився; 2) акредитація підготовки магістрів проведена до набрання чинності постанови КМУ № 507 від 27.05.2014 (15.10.2014).

З протоколом рішення Акредитаційної комісії можна ознайомитись у розділі "Протоколи засідань" за посиланням   http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj

 

Розклад засідань

Корисні посилання на ресурси партнерів та соціальні програми: